Patrícia

Ahoj, vitaj!

Moje meno je Patrícia a som autorka blogu Marketing pre salóny, ktorý vznikol v apríli 2020 ako podpora všetkých profesionálov krásy v ťažkých časoch počas korona-krízy. Mojim cieľom je zdieľať všetko čo viem a pomôcť v online prezentácii profesionálom krásy. Rada vám pomôžem získať nových klientov, či rozšíriť o vás povedomie v online svete.

Marketing som vyštudovala v Dánsku a vo Francúzsku. Prakticky sa mu dennodenne venujem už viac ako 4 roky. Pracovala som v marketingovej agentúre, kde som veľa školila a konzultovala. Mala som možnosť konzultovať online komunikáciu v kancelárii prezidentky Slovenskej Republiky či osobne radiť Vere Wisterovej.

Na oblasť zdravia a krásy som sa rozhodla zamerať najmä preto, lebo tu vidím obrovský potenciál na zlepšenie. Aktuálne vyvíjame platformu www.DoParady.sk, ktorej cieľom je šetriť profesionálom krásy čas a pomôcť s manažmentom salónu cez inteligentné technologické nástroje.

Okrem toho konzultujem a tvorím online stratégie pre kozmetické značky, e-shopy a salóny krásy. Na online marketingu ma najviac bavia kreatívne možnosti odlíšiť sa a trendy zo sveta.

patricia-jassova

Patrícia Jaššová, expertka na online marketing

o patricii 2

Momentálne bývam na Orave, pravidelne chodievam pracovne do Bratislavy. Najšťastnejšia som v prírode, čítam veľa biznis kníh, zbožňujem čaj a rada šoférujem. Ako dieťa som chcela byť záhradná architektka.

Aj keď na to vôbec nevyzerám, mám 27 rokov. Som ročník 93 a aj napriek tomu si odo mňa v obchode ešte stále pýtajú občiansky preukaz. Skúseností mám však veľa, tak sa nenechajte zmiasť. 🙂

Veľmi rada rozprávam na verejnosti a prezentujem, preto ma môžete stretnúť na skoro každej beauty konferencii na Slovensku.

Medzičasom budem rada, keď sa pridáte do mojej Facebook skupiny, kde sa môžete čokoľvek opýtať. Alebo si prečítajte články a manuály na blogu, je ich tam naozaj veľa. Ak by ste ale chceli posunúť svoje marketingové vedomosti na profesionálny level, kliknite na Online kurz. Je to séria desiatich videí (viac ako 300 minút), kde sa dozviete všetko potrebné na vytvorenie vlastnej online marketingovej stratégie.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom spolupráce, webinárov, podujatí alebo podobne, neváhajte a ozvite sa mi!

    captcha

    ilustrácia-dve-ženy-čítajú-poštu

    Cart
    • No products in the cart.