Marketingový kurz: Všetko čo potrebujete vedieť

NOVÝ
 • patriciajassova
 • 19/1000 Študenti
 • Facebook,Instagram,Povedomie,Stratégia
 • 11Lekcie /0 Kvízy

Všetko, čo potrebujete vedieť v jednom marketingovom kurze

Pracujete ako kozmetička, kaderníčka, nechtárka, pedikérka či máte svoj salón alebo e-shop?

Chcete vedieť ako osoviť nových či si udržať stálych klientov?

Vytvorila som pre vás hravý online marketingový kurz, ktorý je zložený z krátších videí, ktoré si môžete pozrieť kedykoľvek a kdekoľvek. Tento kurz je všetko, len nie NUDA! 🙂

V tomto kurze sa dozviete naozaj všetko čo potrebujete. Predstavte si, že ste na celodennom marketingovom školení v agentúre či v školiacom centre. A presne tento kurz sa rovná takémuto školeniu, len v pohodlí vášho domova, pri dobrej kávičke. ☕ A to navyše zábavnou formou a za oveľa nižšiu cenu ako by ste zaplatili v ktorejkoľvek agentúre. To znie dobre, nie?

Poďme si prejsť, či vás zaujíma  niektorá z nasledovných tém:

 • ako získať nových či udržať stálych klientov,
 • ako si nastaviť marketingovú stratégiu,
 • ako si zvýšiť povedomie a zviditeľniť svoj salón,
 • ako vytvoriť propagáciu na Facebook-u či Instagram-e,
 • ako svojim klientom predávať produky na domáce ošetrenie,
 • ako celkovo zlepšiť svoje online marketingové znalosti,
 • ako rozšíriť povedomie o svojom salóne v okolí.

Ak ste si aspoň na jednu odrážku odpovedali: „ÁNO“, tento 11 dielny kurz je presne pre Vás!

Všetky lekcie sú určené pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Navyše ku kurzu dostanete interaktívny pracovný zošit, ktorý Vás bude spravádzať celým kurzom. Vravela som, žiadna nuda. 🙂

Čo všetko sa v tomto marketingovom kurze dozviete?

 1. Úvod do Marketingu pre salóny (ZDARMA): Dozviete sa, ktoré sociálne siete sú pre Vás dôležité, kto je Vaša cieľová skupina, aký je rozdiel medzi komunikáciou na Facebooku a Instagrame, čo je to algoritmus a ako funguje, aké sú kľúčové obsahové formáty, ako si definovať ciele a aké druhy existujú, ako merať úspešnosť obsahu a kampaní.

 2. Ako si vytvoriť vlastnú marketingovú stratégiu: Dozviete sa ako si stanoviť marketingový cieľ, čo sú unikátne vlastnosti vášho podnikania, kto je Vaša cieľová skupina, aké komunikačné kanály použiť, akým obsahovým témam sa venovať, ako často pridávať obsah na sociálne siete, aký rozpočet by ste mali použiť, ako merať úspešnosť obsahu a kampaní + BONUS: tipy na aplikácie.

 3. Ako si vybudovať povedomie ako značka: Dozviete sa ako komunikovať ako značka, ako komunikovať s cieľovou skupinou, čo je to branding, ako funguje, a ako ho robiť správne.

 4. Profesionálna správa Facebook stránky 1A: Dozviete sa, prečo používať Facebook stránku, ako si správne vytvoriť Facebook stránku, ako vybrať správne kategóriu a šablóny.

 5. Profesionálna správa Facebook stránky 1B: Dozviete sa, ako vytvárať obsah na Facebook, ako často obsah pridávať, aké formáty používať, aké obsahové témy tvoriť.

 6. Profesionálna správa Facebook stránky 2: Dozviete sa, ako vytvoriť Facebook obchod, ako správne vyhlásiť súťaž na Facebook stránky, ako stanoviť podmienky Facebook súťaž, ako sa vyhnúť porušeniu Facebook pravidiel, ako zmerať úspech Facebook súťaže, ako zistím, či súťaž fungovala.

 7. Reklamná kampaň na Facebooku: Dozviete sa, ako vytvoriť Facebook obchod, ako správne vyhlásiť súťaž na Facebook stránky, ako stanoviť podmienky Facebook súťaž, ako sa vyhnúť porušeniu Facebook pravidiel, ako zmerať úspech Facebook súťaže, ako zistím, či súťaž fungovala.

 8. Profesionálna správa Instagramu: Dozviete sa, čo je to Instagram, kto používa Instagram, ako na správne používateľské meno, ako si nastaviť biznis účet, aké sú základné formáty, aké je základné rozhranie aplikácie.

 9. Profesionálna správa Instagramu: Dozviete sa, aký obsah pridávať na Instagram, ako vytvoriť príspevok, čo sú to hashtagy, ako vytvoriť príbeh.

 10. Reklamná kampaň na Instagrame: Dozviete sa, prečo nastaviť reklamu na Instagrame, aké sú možnosti nastavenia reklamy, ako nastaviť jednoduchú reklamu na Instagrame, ako sledovať úspešnosť reklamy.

 11. 35 spôsobov ako sa zviditeľniť: Dozviete sa, ako zviditeľniť svoje služby v online a offline prostredí na 35 spôsobov.

+ interaktívny pracovný zošit: 31 stranový interaktívny dokument k celému kurzu. Pozrite si ukážku:

V zošite si môžete zaznamenávať poznámky, odpovedať na otázky, zúčastňovať sa kvízov a ankiet. Tento kurz je všetko, len nie NUDA!

marketingovy-kurz-pracovny-zosit


+ členstvo vo VIP Facebook skupine – Marketing pre salóny – kde sa môžete pýtať čokoľvek, čo potrebujete dovysvetliť. Iba pre študentov kurzu.

marketingový-kurz-vip-skupina


+ certifikát o absolvovaní – odmena za Vaše hodnotenie kurzu. Certifikát si môžete vytlačiť a zavesiť na pekné miesto k vašim ostantým diplomom.

certifikat-marketing-kurz


Čo hovoria ostatní?

hodnotenie-kurzu-timea

janka-pedicentrum-hodnotenie-kurz


Pozrite si prvú lekciu kurzu úplne zdarma TU.

99.90EUR

Ďalšie podrobnosti

 • 5 Hodín
 • 10 points
 • 21. februára 2021 18:58
Osnovy kurzu

Úvod

1Lekcie / 0 Kvízy
Úvod do Marketingu pre salóny 10 points

Modul: Stratégia a povedomie

2Lekcie / 0 Kvízy
1. Ako si vytvoriť vlastnú marketingovú stratégiu 10 points
2. Ako si vybudovať povedomie ako značka 26m

Modul: Facebook na maximum

4Lekcie / 0 Kvízy
1. Profesionálna správa Facebook stránky 1A 34m
1.1 Profesionálna správa Facebook stránky 2A 17m
2. Profesionálna správa Facebook stránky 1B 25m
3. Reklamná kampaň na Facebooku 30m

Modul: Majstrovský Instagram

3Lekcie / 0 Kvízy
1. Profesionálna správa Instagramu 1 32m
2. Profesionálna správa Instagramu 2 37m
3. Reklamná kampaň na Instagrame 19m

BONUS:

1Lekcie / 0 Kvízy
35 spôsobov ako sa zviditeľniť 38m
0.0
Priemerné hodnotenie
0%
0%
0%
0%
0%
Žiadne hodnotenia neboli pridané k tomuto kurzu
Best Seller
Highest Rated